BIEGŁY SĄDOWY

Robert Łoza

 

Witaj! Jestem Robert Łoza, biegły sądowy specjalizujący się w obszarze budownictwa obiektów sportowych oraz oceny i badania stanu technicznego naturalnych muraw sportowych. Mam przyjemność zaprosić Cię do poznania mnie bliżej.

Moja pasja do sportu oraz zawodowa determinacja zaowocowały uzyskaniem tytułu biegłego sądowego. Z wieloletnim doświadczeniem oraz gruntownym wykształceniem w dziedzinie inżynierii budowlanej, oferuję kompleksowe usługi ekspertyz oraz opinii w kluczowych obszarach związanych z infrastrukturą sportową.

W swojej praktyce skupiam się na dostarczaniu rzetelnych ocen stanu technicznego obiektów sportowych oraz jakości zabiegów agrotechnicznych na naturalnych murawach. Wychodzę naprzeciw potrzebom prawników, instytucji sportowych oraz klientów indywidualnych, dostarczając ekspertyzy, które stanowią solidną podstawę dla podjęcia kluczowych decyzji.

Jako biegły sądowy, angażuję się również w wycenę maszyn, urządzeń i pojazdów specjalnych wykorzystywanych na obiektach sportowych. Moja dokładność, zaangażowanie i fachowe podejście pozwalają na przygotowanie rzetelnych analiz, cen oraz raportów, które znajdują zastosowanie w procesach prawnych i biznesowych.

Współpracując z renomowanymi firmami oraz prawnikami, zdobyłem zaufanie jako profesjonalny ekspert, którego opinie stanowią wartościowe wsparcie dla szerokiej gamy projektów i spraw. Moja praca opiera się na dogłębnym badaniu oraz analizie, a moje podejście jest zawsze profesjonalne i odpowiedzialne.

Zapraszam do kontaktu, jeśli potrzebujesz rzetelnej ekspertyzy z zakresu budownictwa obiektów sportowych, oceny muraw czy wyceny maszyn. Wspólnie znajdziemy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

ZielonaMurawa.pl to najwyższej jakości produkty

2500000
M2 POSADZONYCH MURAW
1250
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
20
LAT DOŚWIADCZENIA
1
BIEGŁY SĄDOWY
350
PRODUKTÓW NA SKLEPIE
750
ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW

Invest Grass oficjalnym Partnerem Wielkopolskiego Związaku Piłki Nożnej

Na mocy zawartej umowy wielkopolskie kluby zyskują silnego partnera w zakresie pielęgnacji muraw. Firma Invest Grass to bowiem doświadczony na rynku gracz, posiadający w ofercie szereg usług, o czym wkrótce będą mogły przekonać się zainteresowane strony. Założenia umowy przewidują opiniowanie modernizacji obiektów pod kątem murawy, a także edukację klubów, działaczy oraz administratorów wielkopolskich boisk - np. poprzez organizacje odpowiednich szkoleń. To unikatowe porozumienie nadające nowy kierunek zawieranym przez nas współpracom.